NMOQW144
NMOQW144 Pulse Electronics
NMOQW144
Виробник: Pulse Electronics
Description: STAINLESS BASE / WHIP, UNITY, 14
Packaging: Bag
Mounting Type: Magnetic
Frequency Range: 144MHz ~ 152MHz
Gain: 2dBi
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 19.000" (482.60mm)
Frequency Group: VHF (f < 300MHz)
Frequency (Center/Band): 148MHz
Power - Max: 200 W
на замовлення 48 шт:
Написати відгук
Description: STAINLESS BASE / WHIP, UNITY, 14, Packaging: Bag, Mounting Type: Magnetic, Frequency Range: 144MHz ~ 152MHz, Gain: 2dBi, Termination: NMO, Number of Bands: 1, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 19.000" (482.60mm), Frequency Group: VHF (f < 300MHz), Frequency (Center/Band): 148MHz, Power - Max: 200 W.