NMOQW152
NMOQW152 Pulse Electronics
ASB14%20VHF%20ANTENNAS.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: STAINLESS BASE / WHIP, UNITY, 15
Packaging: Bag
Mounting Type: Magnetic
Frequency Range: 152MHz ~ 162MHz
Gain: 2dBi
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 19.000" (482.60mm)
Frequency Group: VHF (f < 300MHz)
Frequency (Center/Band): 157MHz
Part Status: Active
Power - Max: 200 W
на замовлення 14 шт:
Написати відгук
Description: STAINLESS BASE / WHIP, UNITY, 15, Packaging: Bag, Mounting Type: Magnetic, Frequency Range: 152MHz ~ 162MHz, Gain: 2dBi, Termination: NMO, Number of Bands: 1, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 19.000" (482.60mm), Frequency Group: VHF (f < 300MHz), Frequency (Center/Band): 157MHz, Part Status: Active, Power - Max: 200 W.