Продукція > AIPULNION > NN2-05S15ANR3
NN2-05S15ANR3 AIPULNION
Виробник: AIPULNION
DC/DC Converter, 2W, 133mA, Vin 5V, Vout 15V, Viso 1000VDC, EFF 82% Podobny do: AM2S-0515SZ; B0515M-2WR3; NN2-05S15ANR3; TPL0515SP; NN2-05S15ANR3 DC NN2-05S15ANR3
кількість в упаковці: 10 шт
на замовлення 20 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
DC/DC Converter, 2W, 133mA, Vin 5V, Vout 15V, Viso 1000VDC, EFF 82% Podobny do: AM2S-0515SZ; B0515M-2WR3; NN2-05S15ANR3; TPL0515SP; NN2-05S15ANR3 DC NN2-05S15ANR3, кількість в упаковці: 10 шт.