NNAMC1220PCEV
NNAMC1220PCEV Neonode Inc.
zForce_AIR_Touch_Sensor_Guide_12-21-17.pdf
Виробник: Neonode Inc.
Description: EVAL KIT MODULE 0 DEG 122MM
Packaging: Bulk
Interface: I2C, USB
Contents: Board(s), Cable(s)
Voltage - Supply: 4.75V ~ 5.25V
Sensor Type: Proximity, IR Touch
Utilized IC / Part: NNAMC1220PC01
Supplied Contents: Board(s), Cable(s)
Sensing Range: 122mm x 104mm