NNCD24J-T1-A Renesas Electronics Corporation
RNCCS04396-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Виробник: Renesas Electronics Corporation
Description: TVS DIODE 24VWM2ULTRA
Packaging: Bulk
Package / Case: SOD-723
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Capacitance @ Frequency: 20pF @ 1MHz
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V
Supplier Device Package: 2-Ultra Super Mini Mold
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 22V
Power - Peak Pulse: 85W