NNCD8.2J-T1-A Renesas Electronics Corporation
RNCCS04396-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Виробник: Renesas Electronics Corporation
Description: TVS DIODE 8.2VWM 2-ULTRA
Type: Zener
Operating Temperature: 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Capacitance @ Frequency: 70pF @ 1MHz
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 8.2V
Supplier Device Package: 2-Ultra Super Mini Mold
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 7.7V
Power - Peak Pulse: 85W
Power Line Protection: No
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 8.2VWM 2-ULTRA, Packaging: Bulk, Package / Case: SOD-723, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Capacitance @ Frequency: 70pF @ 1MHz, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 8.2V, Supplier Device Package: 2-Ultra Super Mini Mold, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 7.7V, Power - Peak Pulse: 85W, Power Line Protection: No.