NOJA106K006RWJ
NOJA106K006RWJ AVX Corporation
NOJ.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP NIOB OXID 10UF 10% 6.3V 1206
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції NOJA106K006RWJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJA106K006RWJ NOJA106K006RWJ Виробник : AVX noj-776783.pdf Niobium Oxide Capacitors 6.3volts 10uF 10%