Продукція > KYOCERA AVX > NOJA156M010RWJ
NOJA156M010RWJ
NOJA156M010RWJ KYOCERA AVX
NOJ-3165544.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Niobium Oxide Capacitors 10V 15uF 20% 20% Tol .
на замовлення 1990 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Niobium Oxide Capacitors 10volts 15uF 20% 20% Tol..
Інші пропозиції NOJA156M010RWJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJA156M010RWJ NOJA156M010RWJ Виробник : AVX Corporation NOJ.pdf Description: CAP NIOB OXIDE 15UF 20% 10V 1206
товару немає в наявності
NOJA156M010RWJ Виробник : AVX noj-776783.pdf Niobium Oxide Capacitors 10volts 15uF 20% 20% Tol.