NOJA336M002RWJ
NOJA336M002RWJ AVX Corporation
NOJ.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP NIOB OXID 33UF 20% 2.5V 1206
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції NOJA336M002RWJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJA336M002RWJ Виробник : AVX noj-776783.pdf Niobium Oxide Capacitors 2.5volts 33uF 20%
товару немає в наявності
NOJA336M002RWJ NOJA336M002RWJ Виробник : KYOCERA AVX NOJ-3165544.pdf Niobium Oxide Capacitors 2.5V 33uF 20%