Продукція > KYOCERA AVX > NOJA336M004SWJ
NOJA336M004SWJ
NOJA336M004SWJ KYOCERA AVX
NOJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP NIOB OXIDE 33UF 20% 4V 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Manufacturer Size Code: A
Dissipation Factor: 10%
Supplier Device Package: 1206 (3216 Metric)
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 4 V
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.7 Ohms
Current - Leakage: 2.6 µA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP NIOB OXIDE 33UF 20% 4V 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Manufacturer Size Code: A, Dissipation Factor: 10%, Supplier Device Package: 1206 (3216 Metric), Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Capacitance: 33 µF, Voltage - Rated: 4 V, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.7 Ohms, Current - Leakage: 2.6 µA.
Інші пропозиції NOJA336M004SWJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJA336M004SWJ Виробник : AVX noj-776783.pdf Niobium Oxide Capacitors 4volts 33uF 20%
товару немає в наявності
NOJA336M004SWJ NOJA336M004SWJ Виробник : KYOCERA AVX NOJ-3165544.pdf Niobium Oxide Capacitors 4V 33uF 20%