NOJA476M001RWJ
NOJA476M001RWJ AVX Corporation
NOJ.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP NIOB OXID 47UF 20% 1.8V 1206
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Niobium Oxide Capacitors 1.8volts 47uF 20% 20% Tol..
Інші пропозиції NOJA476M001RWJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJA476M001RWJ Виробник : AVX noj-776783.pdf Niobium Oxide Capacitors 1.8volts 47uF 20% 20% Tol.