Продукція > KYOCERA AVX > NOJA685M010RWJ
NOJA685M010RWJ
NOJA685M010RWJ KYOCERA AVX
NOJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Niobium Oxide Capacitors 10V 6.8uF 20%
на замовлення 980 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP NIOB OXID 6.8UF 20% 10V 1206.
Інші пропозиції NOJA685M010RWJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJA685M010RWJ NOJA685M010RWJ Виробник : AVX noj-776783.pdf Niobium Oxide Capacitors 10V 6.8uF 20%
на замовлення 1568 шт:
NOJA685M010RWJ NOJA685M010RWJ Виробник : AVX Corporation NOJ.pdf Description: CAP NIOB OXID 6.8UF 20% 10V 1206