NOJB336M006RWB
NOJB336M006RWB AVX Corporation
NOJ.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP NIOB OXID 33UF 20% 6.3V 1210
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Niobium Oxide Capacitors 6.3volts 33uF 20% 20% Tol..
Інші пропозиції NOJB336M006RWB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJB336M006RWB Виробник : AVX noj-776783.pdf Niobium Oxide Capacitors 6.3volts 33uF 20% 20% Tol.
товару немає в наявності
NOJB336M006RWB NOJB336M006RWB Виробник : KYOCERA AVX NOJ-3165544.pdf Niobium Oxide Capacitors 6.3V 33uF 20% 20% Tol.