NOJB476M001RWJ
NOJB476M001RWJ AVX Corporation
NOJ.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP NIOB OXID 47UF 20% 1.8V 1210
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції NOJB476M001RWJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJB476M001RWJ Виробник : AVX noj-776783.pdf Niobium Oxide Capacitors 1.8volts 47uF 20%