NOJB476M002RWJ
NOJB476M002RWJ AVX Corporation
NOJ.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP NIOB OXID 47UF 20% 2.5V 1210
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції NOJB476M002RWJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJB476M002RWJ Виробник : AVX noj-776783.pdf Niobium Oxide Capacitors 2.5volts 47uF 20%