Продукція > KYOCERA AVX > NOJB686M004RWJ
NOJB686M004RWJ
NOJB686M004RWJ KYOCERA AVX
NOJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP NIOB OXIDE 68UF 20% 4V 1210
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1411 (3528 Metric), 1210
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Manufacturer Size Code: B
Dissipation Factor: 6%
Supplier Device Package: 1210 (3528 Metric)
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Capacitance: 68 µF
Voltage - Rated: 4 V
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.5 Ohms
Current - Leakage: 5.4 µA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP NIOB OXIDE 68UF 20% 4V 1210, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1411 (3528 Metric), 1210, Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Manufacturer Size Code: B, Dissipation Factor: 6%, Supplier Device Package: 1210 (3528 Metric), Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm), Capacitance: 68 µF, Voltage - Rated: 4 V, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.5 Ohms, Current - Leakage: 5.4 µA.
Інші пропозиції NOJB686M004RWJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJB686M004RWJ Виробник : AVX noj-776783.pdf Niobium Oxide Capacitors 4volts 68uF 20% 20% Tol.