Продукція > AVX > NOJB686M006RWJ
NOJB686M006RWJ AVX
noj-776783.pdf
Виробник: AVX
Niobium Oxide Capacitors 6.3volts 68uF 20% 20% Tol.
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції NOJB686M006RWJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJB686M006RWJ NOJB686M006RWJ Виробник : AVX Corporation NOJ.pdf Description: CAP NIOB OXID 68UF 20% 6.3V 1210