NOJC107M002SWJ
NOJC107M002SWJ AVX Corporation
NOJ.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP NIOB OXI 100UF 20% 2.5V 2312
Написати відгук
Інші пропозиції NOJC107M002SWJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJC107M002SWJ NOJC107M002SWJ Виробник : AVX noj-776783.pdf Niobium Oxide Capacitors 2.5V 100uF 20%