Продукція > KYOCERA AVX > NOJC107M006SWJ
NOJC107M006SWJ
NOJC107M006SWJ KYOCERA AVX
NOJ-3165544.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Niobium Oxide Capacitors 6.3V 100uF 2312 ESR=400mOhms 20%
Написати відгук