NOJC157M001RWJ
NOJC157M001RWJ AVX Corporation
NOJ.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP NIOB OXI 150UF 20% 1.8V 2312
Написати відгук
Niobium Oxide Capacitors 1.8volts 150uF 20% 20% Tol..
Інші пропозиції NOJC157M001RWJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJC157M001RWJ Виробник : AVX noj-776783.pdf Niobium Oxide Capacitors 1.8volts 150uF 20% 20% Tol.