Продукція > AVX > NOJC157M006RWJ
NOJC157M006RWJ
NOJC157M006RWJ AVX
noj-776783.pdf
Виробник: AVX
Niobium Oxide Capacitors 6.3V 150uF 20%
на замовлення 237 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP NIOB OXI 150UF 20% 6.3V 2312.
Інші пропозиції NOJC157M006RWJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJC157M006RWJ NOJC157M006RWJ Виробник : AVX Corporation NOJ.pdf Description: CAP NIOB OXI 150UF 20% 6.3V 2312