NOJC227M001RWJ
NOJC227M001RWJ AVX Corporation
NOJ.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP NIOB OXI 220UF 20% 1.8V 2312
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції NOJC227M001RWJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJC227M001RWJ Виробник : AVX noj-776783.pdf Niobium Oxide Capacitors 1.8volts 220uF 20%