NOJC337M001RWJ
NOJC337M001RWJ AVX Corporation
NOJ.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP NIOB OXI 330UF 20% 1.8V 2312
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Niobium Oxide Capacitors 1.8volts 330uF 20% 20% Tol..
Інші пропозиції NOJC337M001RWJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJC337M001RWJ NOJC337M001RWJ Виробник : AVX noj-776783.pdf Niobium Oxide Capacitors 1.8volts 330uF 20% 20% Tol.