NOJC686M002RWJ
NOJC686M002RWJ AVX Corporation
NOJ.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP NIOB OXID 68UF 20% 2.5V 2312
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції NOJC686M002RWJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJC686M002RWJ Виробник : AVX noj-776783.pdf Niobium Oxide Capacitors 2.5volts 68uF 20%