NOJC686M004RWJ
NOJC686M004RWJ AVX Corporation
NOJ.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP NIOB OXIDE 68UF 20% 4V 2312
Написати відгук
Інші пропозиції NOJC686M004RWJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJC686M004RWJ Виробник : AVX noj-776783.pdf Niobium Oxide Capacitors 4volts 68uF 20%