NOJC686M010RWJ
NOJC686M010RWJ AVX Corporation
NOJ.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP NIOB OXIDE 68UF 20% 10V 2312
Написати відгук
Niobium Oxide Capacitors 10V 68uF 20% 20% Tol..
Інші пропозиції NOJC686M010RWJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJC686M010RWJ NOJC686M010RWJ Виробник : AVX noj-776783.pdf Niobium Oxide Capacitors 10V 68uF 20% 20% Tol.