Продукція > KYOCERA AVX > NOJD107M006SWJ
NOJD107M006SWJ
NOJD107M006SWJ KYOCERA AVX
NOJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP NIOB OXI 100UF 20% 6.3V 2917
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Manufacturer Size Code: D
Dissipation Factor: 6%
Supplier Device Package: 2917 (7343 Metric)
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
ESR (Equivalent Series Resistance): 400 mOhms
Current - Leakage: 12 µA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP NIOB OXI 100UF 20% 6.3V 2917, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Manufacturer Size Code: D, Dissipation Factor: 6%, Supplier Device Package: 2917 (7343 Metric), Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm), Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 6.3 V, ESR (Equivalent Series Resistance): 400 mOhms, Current - Leakage: 12 µA.
Інші пропозиції NOJD107M006SWJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJD107M006SWJ NOJD107M006SWJ Виробник : AVX noj-776783.pdf Niobium Oxide Capacitors 6.3V 100uF 20%