NOJD157M004RWJ
NOJD157M004RWJ AVX Corporation
NOJ.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP NIOB OXIDE 150UF 20% 4V 2917
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Niobium Oxide Capacitors 4volts 150uF 20% 20% Tol..
Інші пропозиції NOJD157M004RWJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJD157M004RWJ Виробник : AVX noj-776783.pdf Niobium Oxide Capacitors 4volts 150uF 20% 20% Tol.