Продукція > AVX > NOJD337M006RWJ
NOJD337M006RWJ AVX
noj-776783.pdf
Виробник: AVX
Niobium Oxide Capacitors 6.3volts 330uF 20%
на замовлення 490 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP NIOB OXI 330UF 20% 6.3V 2917.
Інші пропозиції NOJD337M006RWJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJD337M006RWJ NOJD337M006RWJ Виробник : AVX Corporation NOJ.pdf Description: CAP NIOB OXI 330UF 20% 6.3V 2917