NOJD477M002RWJ
NOJD477M002RWJ AVX Corporation
NOJ.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP NIOB OXI 470UF 20% 2.5V 2917
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції NOJD477M002RWJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJD477M002RWJ Виробник : AVX noj-776783.pdf Niobium Oxide Capacitors 2.5volts 470uF 20%