NOJE687M004RWJ
NOJE687M004RWJ AVX Corporation
NOJ.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP NIOB OXIDE 680UF 20% 4V 2917
Написати відгук
Інші пропозиції NOJE687M004RWJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJE687M004RWJ Виробник : AVX noj-776783.pdf Niobium Oxide Capacitors 4volts 680uF 20%