NOJF107M006RWJ
NOJF107M006RWJ AVX Corporation
NOJ_LP.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP NIOB OXI 100UF 20% 6.3V 2312
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Niobium Oxide Capacitors 6.3V 100uF 20% 20% Tol..
Інші пропозиції NOJF107M006RWJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJF107M006RWJ NOJF107M006RWJ Виробник : AVX noj-776783.pdf Niobium Oxide Capacitors 6.3V 100uF 20% 20% Tol.