Продукція > AVX > NOJP106M006RWJ
NOJP106M006RWJ AVX
noj-776783.pdf
Виробник: AVX
Niobium Oxide Capacitors 6.3volts 10uF 20%
на замовлення 1120 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP NIOB OXID 10UF 20% 6.3V 0805.
Інші пропозиції NOJP106M006RWJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJP106M006RWJ NOJP106M006RWJ Виробник : AVX Corporation NOJ_LP.pdf Description: CAP NIOB OXID 10UF 20% 6.3V 0805