NOJP156M002RWJ
NOJP156M002RWJ AVX Corporation
NOJ_LP.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP NIOB OXID 15UF 20% 2.5V 0805
Написати відгук
Інші пропозиції NOJP156M002RWJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJP156M002RWJ Виробник : AVX noj-776783.pdf Niobium Oxide Capacitors 2.5volts 15uF 20%