NOJP156M004RWJ
NOJP156M004RWJ AVX Corporation
NOJ_LP.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP NIOB OXIDE 15UF 20% 4V 0805
Написати відгук
Інші пропозиції NOJP156M004RWJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJP156M004RWJ Виробник : AVX noj-776783.pdf Niobium Oxide Capacitors 4volts 15uF 20%