NOJP226M001RWJ
NOJP226M001RWJ AVX Corporation
NOJ_LP.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP NIOB OXID 22UF 20% 1.8V 0805
Написати відгук
Інші пропозиції NOJP226M001RWJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJP226M001RWJ Виробник : AVX noj-776783.pdf Niobium Oxide Capacitors 1.8volts 22uF 20%