NOJS226M001RWJ
NOJS226M001RWJ AVX Corporation
NOJ_LP.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP NIOB OXID 22UF 20% 1.8V 1206
Написати відгук
Niobium Oxide Capacitors 1.8volts 22uF 20% 20% Tol..
Інші пропозиції NOJS226M001RWJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJS226M001RWJ Виробник : AVX noj-776783.pdf Niobium Oxide Capacitors 1.8volts 22uF 20% 20% Tol.