Продукція > KYOCERA AVX > NOJS475M006RWJ
NOJS475M006RWJ
NOJS475M006RWJ KYOCERA AVX
NOJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP NIOB OXI 4.7UF 20% 6.3V 1206
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції NOJS475M006RWJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJS475M006RWJ Виробник : AVX noj-776783.pdf Niobium Oxide Capacitors 6.3volts 4.7uF 20%