NOJT106M004RWJ
NOJT106M004RWJ AVX Corporation
NOJ_LP.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP NIOB OXIDE 10UF 20% 4V 1210
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Niobium Oxide Capacitors 4volts 10uF 20% 20% Tol..
Інші пропозиції NOJT106M004RWJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJT106M004RWJ Виробник : AVX noj-776783.pdf Niobium Oxide Capacitors 4volts 10uF 20% 20% Tol.