NOJT106M006RWJ
NOJT106M006RWJ AVX Corporation
NOJ_LP.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP NIOB OXID 10UF 20% 6.3V 1210
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Niobium Oxide Capacitors 6.3volts 10uF 20% 20% Tol..
Інші пропозиції NOJT106M006RWJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJT106M006RWJ Виробник : AVX noj-776783.pdf Niobium Oxide Capacitors 6.3volts 10uF 20% 20% Tol.