NOJT336M004RWJ
NOJT336M004RWJ AVX Corporation
NOJ_LP.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP NIOB OXIDE 33UF 20% 4V 1210
Написати відгук
Niobium Oxide Capacitors 4volts 33uF 20% 20% Tol..
Інші пропозиції NOJT336M004RWJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJT336M004RWJ Виробник : AVX noj-776783.pdf Niobium Oxide Capacitors 4volts 33uF 20% 20% Tol.