NOJT476M002RWJ
NOJT476M002RWJ AVX Corporation
NOJ_LP.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP NIOB OXID 47UF 20% 2.5V 1210
Написати відгук
Niobium Oxide Capacitors 2.5volts 47uF 20% 20% Tol..
Інші пропозиції NOJT476M002RWJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJT476M002RWJ Виробник : AVX noj-776783.pdf Niobium Oxide Capacitors 2.5volts 47uF 20% 20% Tol.