NOJT685M006RWJ
NOJT685M006RWJ AVX Corporation
NOJ_LP.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP NIOB OXI 6.8UF 20% 6.3V 1210
Написати відгук
Niobium Oxide Capacitors 6.3volts 6.8uF 20% 20% Tol..
Інші пропозиції NOJT685M006RWJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJT685M006RWJ Виробник : AVX noj-776783.pdf Niobium Oxide Capacitors 6.3volts 6.8uF 20% 20% Tol.