NOJT685M010RWJ
NOJT685M010RWJ AVX Corporation
NOJ_LP.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP NIOB OXID 6.8UF 20% 10V 1210
на замовлення 4890 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Niobium Oxide Capacitors 10volts 6.8uF 20% 20% Tol..
Інші пропозиції NOJT685M010RWJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJT685M010RWJ NOJT685M010RWJ Виробник : AVX Corporation NOJ_LP.pdf Description: CAP NIOB OXID 6.8UF 20% 10V 1210
NOJT685M010RWJ Виробник : AVX noj-776783.pdf Niobium Oxide Capacitors 10volts 6.8uF 20% 20% Tol.