Продукція > KYOCERA AVX > NOJV108M002SWJ
NOJV108M002SWJ KYOCERA AVX
NOJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP NIOB OXID 1 MF 20% 2.5V 2924
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2924 (7361 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.240" W (7.30mm x 6.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Manufacturer Size Code: V
Dissipation Factor: 16%
Supplier Device Package: 2924 (7361 Metric)
Height - Seated (Max): 0.148" (3.75mm)
Capacitance: 1000 µF
Voltage - Rated: 2.5 V
ESR (Equivalent Series Resistance): 300 mOhms
Current - Leakage: 50 µA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP NIOB OXID 1 MF 20% 2.5V 2924, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 2924 (7361 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.240" W (7.30mm x 6.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Manufacturer Size Code: V, Dissipation Factor: 16%, Supplier Device Package: 2924 (7361 Metric), Height - Seated (Max): 0.148" (3.75mm), Capacitance: 1000 µF, Voltage - Rated: 2.5 V, ESR (Equivalent Series Resistance): 300 mOhms, Current - Leakage: 50 µA.
Інші пропозиції NOJV108M002SWJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJV108M002SWJ Виробник : AVX noj-776783.pdf Niobium Oxide Capacitors 2.5volts 1000uF 20%