NOJV108M004RWJ
NOJV108M004RWJ AVX Corporation
NOJ.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP NIOB OXID 1000UF 20% 4V 2924
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції NOJV108M004RWJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJV108M004RWJ Виробник : AVX noj-776783.pdf Niobium Oxide Capacitors 4volts 1000uF 20%