NOJV477M006SWJ
NOJV477M006SWJ AVX Corporation
NOJ.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP NIOB OXI 470UF 20% 6.3V 2924
Написати відгук
Інші пропозиції NOJV477M006SWJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJV477M006SWJ Виробник : AVX noj-776783.pdf Niobium Oxide Capacitors 6.3volts 470uF 20%