Продукція > KYOCERA AVX > NOJV687M004SWJ
NOJV687M004SWJ KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP NIOB OXID 680UF 20% 4V 2924
Написати відгук
Інші пропозиції NOJV687M004SWJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJV687M004SWJ NOJV687M004SWJ Виробник : Kyocera AVX AVXC_S_A0011739183_1-2538308.pdf Niobium Oxide Capacitors 4V 680uF 20%