NOJW107M002RWJ
NOJW107M002RWJ AVX Corporation
NOJ_LP.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP NIOB OXI 100UF 20% 2.5V 2312
Написати відгук
Інші пропозиції NOJW107M002RWJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJW107M002RWJ NOJW107M002RWJ Виробник : AVX noj-776783.pdf Niobium Oxide Capacitors 2.5V 100uF 20%