NOJW107M004RWJ
NOJW107M004RWJ AVX Corporation
NOJ_LP.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP NIOB OXIDE 100UF 20% 4V 2312
Написати відгук
Niobium Oxide Capacitors 4V 100uF 20% 20% Tol..
Інші пропозиції NOJW107M004RWJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJW107M004RWJ NOJW107M004RWJ Виробник : AVX noj-776783.pdf Niobium Oxide Capacitors 4V 100uF 20% 20% Tol.